Хорор: Девојка запалена среде ресторан!

5 септември, 20140
Хорор: Девојка запалена среде ресторан!

Шокантна снимка од безбедносните камери се појави на интернет, каде се гледа како девојката е запалена во еден ресторан, најверојатно во Азија.
До несреќата дошло кога келнерката дошла до масата на парот кои јаделе за да дотури масло.
Одеднаш избил пламен кој ја зафатил и девојката. Судбината на оваа несреќна девојка не е позната.
Погледнете го видеото:

httpv://www.youtube.com/watch?v=gtin9KrCSI8#t=86

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş