Тренди хеланки и хулахопки од Calzedonia

23 октомври, 20140
8

За новата кампања Calzedonia ја ангажираше 22 годишната манекенка Емили ди Донато,

а дел од фотографиите беа сликани на улиците на Њујорк.

Брендот кој е популарен по понудата на хеланки и хулахопки,

за претстојната сезона ни нуди интересни парчиња во пруги, точки, цветни

и апстрактни принтови и разни мотиви.

Доколку хеланките и хулахопките се задолжителен дел од вашиот аутфит,

тогаш ние ќе ви понудиме интересни парчиња кои се дел од понудата на брендот Calzedonia.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş