Изгледа како сосема обична семејна соба, но само за неколку секунди се случи вистински хорор!

15 декември, 20140
Изгледа како сосема обична семејна соба, но само за неколку секунди се случи вистински хорор!

Новогодишните празници се посебни… тоа е време за подароци, семејство, пријатели и создавање убави спомени. Но, некогаш се случуваат и трагични настани кои за секунда можат да го променат животот.

На видеото во прилог може да видите пример каде едно семејство доживеало навистина шокантна случка.

Не сакаме да ви ја откривамe содржината, туку ве советуваме задолжително да го погледнете ова кратко видео и да внимавате:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş