Ја оставил камерата вклучена и заминал да се тушира. Нема да верувате…

3 декември, 20140
11

Запознајте го Максим… германски овчар кој очигледно сака да се забавува.

Имено, неговиот сопственик неодамна открил дека кучето Максим сака да завива кога ќе слушне песна.

За тоа да го потврди, тој поставил камера во своето купатило и отишол да се тушира. Цело време пеел, а како реагирало неговото куче погледнете на видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş