Како да не ви се замаглуваат прозорите во автомобилот?

4 декември, 20140
Како да не ви се замаглуваат прозорите во автомобилот?

Со самото паѓање на температурите секој возач започнува да се бори со замаглените прозори кои го отежнуваат возењето.

Иако сите мислат дека е невозможно да се ослободат од оваа досадна појава, нејзиното решавање е многу лесно.

Потребни ви се само 2 работи, од кои едната сигурно ја имате во моментов на вас.

Постапката е следнава:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş