Како оваа старица ќе се претвори во млада жена?

25 октомври, 20140
Како оваа старица ќе се претвори во млада жена?

Јазот кој Фотошоп успеа да го направи во последните неколку години меѓу реалното и природното разубавување е добро познат секому. Фотографиите на познатите се најдобар показател за неговата „чудотворност“. Но, ова видео оди малку подалеку. На неговиот почеток гледаме стара, збрчкана старица, која на крајот „станува“ млада жена. Бидејќи за Фотошоп ништо не е невозможно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş