Каква бламажа: Да поседуваш волкава маса на мускули, а сепак сите да те игнорираат на базен!

22 октомври, 20140
Каква бламажа: Да поседуваш волкава маса на мускули, а сепак сите да те игнорираат на базен!
Тој веројатно мислеше дека ќе се случи сосема спротивното!

Дека “напумпаните” мускули и ваквото тело не е доволно за да привлечете нечие внимание ова е еден сосема одличен пример!

Овој човек без проблем гордо се соблече и покажа што има под облеката, но на негово разочарување, речиси никој не го ни забележа дека постои! Има ли поголема бламажа од вакво нешто?

https://www.youtube.com/watch?v=MKX-LyJfEds

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş