Карлеуша сексуално ги “злоставува“ фановите!

16 септември, 20140
13

На концертот во Дизелдорф Јелена Карлеуша “полуде“ и на сцената еден фан, го соблече до појасот и на крајот му играше во скут.

JelenaKarleusafan.1

Потоа младиот „среќник“ доби неколку воспитни шлаканици, но и удари со ремен. На крајот го врзаа за столот.

JelenaKarleusafan.1

Јелена со песната „Иде маца око тебе“ потполно се соживеа со улогата на секси доминантна господарка по што буквално го “нападна“ фанот а како му беше на него сето ова мораше да го преживее и издржи, можеме само да претпоставиме.

JelenaKarleusafan.1

JelenaKarleusafan.1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş