Ќе ве остави без текст: Слушнете го говорот на “најгрдата девојка на светот“

8 јануари, 20140
26

Лизи  Валаскез е една од луѓето кои страдаат од редок синдром кој не и дозволува да се здебели ни еден грам и кој предизвикува слепило на левото око. Меѓутоа оваа храбра 24 годишна девојка со своите прекрасни зборови констатно го менува знчењето на терминот убавина.

httpv://www.youtube.com/watch?v=c62Aqdlzvqk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit