Колега дувај! Полицаец викнал појачување, но го уапсиле него!

9 јануари, 20140
6

Полицаецот Ендрју Сестон доживеал крајно непријатна ситуација кога при рутинска контрола сопрел возач на мотор.

Бидејќи возачот на мотор почнал да се расправа со Сестон, полицаецот викнал појачување. Но кога неговите колеги пристигнале на лице место, се посомневале дека дотичниот полицаец малку се напил.

Кога направиле тест виделе дека нивниот колега е во алкохолизирана состојба и тоа прилично. Не им преостанало ништо друго освен да го приведат.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ka4f66ZDavQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit