Хороскоп: Љубовни комбинации од пеколот

30 ноември, 20140
5

Овен и Рак

Имаат различни приоритети и тоа ќе доведе до фрустрирачка врска.

Рак и Водолија

На Водолијата брзо ќе и здосади оваа многу емотивна врска и ќе дојде до неверство.

Лав и Бик

Лавовите сакаат богатство и слава, а Биковите сигирност и стабилност.

Скорпија и Овен

Постојано ќе имаат кавги поради независната природа. Овенот сака да флертува а Скопријата е љубоморна.

Близнаци и Рак

Заборавете на оваа врска! Исходот нема да биде добар. Ракот е многу емотивен а Близнакот бесчусвтвителен.

Девица и Лав

Лавовите сакаат да трошат пари а Девицата да штеди.

Вага и Јарец

Јарецот сака се да биде по негово и често ја искористува Вагата. Овој пар е многу различен.

Бик и Водолија

Осудени на неуспех уште на самиот почеток. Бикот сака стабилност а Водолијата секаде да биде.

Риби и Лав

Рибите се фантазери и се спротивни од Лавот.

Стрелец и Јарец

Стрелецот сака да се смее и да се забавува. Додека Јарците се приземјени и понекогаш меланхонични.

Водолија и Шкорпија

Авантуристички настроени Водолиии и секогаш во потрага по возбудување и нешто ново во животот, додека Шкорпијата сака посветеност и сигурност.

Риби и Близнаци

На Близнаците им е потребна целосна слобода. Немојте да ги спречувате. На Рибите им треба стабилност а Близнаците тоа не можат да им го пружат.

Девица и Близнаци

Девиците имаат поинаков поглед на свет од Близнаците.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş