Мало девојче остави паричка во шеширот на уличен свирач, а потоа се случи чудо

2 септември, 20140
Мало девојче остави паричка во шеширот на уличен свирач, а потоа се случи чудо

Мало девојче му пријде на уличниот свирач и остави паричка во шеширот за да засвири. Она што се случи потоа го привлече вниманието на сите случајни минувачи. Никој не очекуваше ваков концерт.

httpv://www.youtube.com/watch?v=fj6r3-sQr58

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş