Maserati MC12 GT1 Centenario

5 септември, 20140
Maserati MC12 GT1 Centenario
Maserati оваа година слави 100 години од своето постоење…

За таа цел спектакуларниот MC12 GT1 го нарекоа Maserati MC12 GT1 Centenario. Посетителите на тркачката патека го Вирџинија имаа чест да уживаат во овој жесток тркач. Дел од атмосферата е пренесена во видеото што следува…

httpv://www.youtube.com/watch?v=iYrN5Kgi-5g

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş