Михаел Шумахер имал камера на кацигата

3 јануари, 20140
Michael-Schumacher

Седмократниот шампион Форула еден имал камера на кацигата. Полицијата зборувала со неговиот син, кој треба да раскаже како дошло до падот. Не се знае дали постои снимка од моментот на несреќата.

Француските медиуми пренесуваат најнови информации според кои пред несреќата Шумахер имал камера на кацигата, која го снимила падот и во која германецот е тешко повреден.

Верзијата за која до сега се говореше, е дека шампионот пред падот кој го доведе до тешки повреди, не скијал по стазите на француските Алпи, туку му помагал на свој пријател.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit