На новинарот му заѕвони телефонот во незгоден момент. А неговата реакција го насмеа Балканот!

15 декември, 20140
На новинарот му заѕвони телефонот во незгоден момент. А неговата реакција го насмеа Балканот!

Новинарот Славиша Сабљиќ од Бања Лука пред неколку дена одржа промоција на својата книга. Меѓутоа, она по што ќе го запаметите овој човек нема врска со книгата, туку со нешто што се случи додека даваше изјава…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş