Најкреативните просидби за 2013 година

2 јануари, 20140
22

2013 година е веќе зад нас, па би било добро да се потсетиме на најромантичните моменти кои ја обележаа. Станува збор за најкреативните, најинтересните и најоргиналните начини на запросување, а компилацијата е создадена од страна на Њујорк Тајмс. Дали девојките се согласиле? Погледнете го видеото!

httpv://www.youtube.com/watch?v=LF_vUJMG63k#t=36

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit