Најлесно исправување на косата без пегла и фен

28 ноември, 20140
5

Витканата коса е непослушна и речиси невозможна за обликување, па затоа е потребно многу долго пеглање и фенирање за да го постигнете посакуваниот ефект.

Затоа што целото горење на косата е премногу штетно за да го применувате секојдневно, сега постои поинаков начин.

Потребно е добро да ја измиете косата, да ја избришете со пешкир и да ги нанесете сите препарати кои вообичаено ги користите.

Потоа искористете го следниов трик:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş