Најлудиот скок со камион над Ф1 болид

28 декември, 20140
Најлудиот скок со камион над Ф1 болид

Тимот од Формула 1 Лотус  беше дел од необичен подвиг со цел да собори Гинисов рекорд. За таа цел тие ризикуваа еден камион и Ф1 болид од нивно производство но и животот на возачот.

https://www.youtube.com/watch?v=TVBcEg6klJI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş