Најтажната скриена камера

2 септември, 20140
Најтажната скриена камера

Ова е најтажниот маж што некогаш би го сретнале. Никој не останува рамнодушен, но никој и не може многу да му помогне. Особено кога ќе се види дека целата тажна театралност е снимена, а не реална, станува и по малку изопачено.

httpv://www.youtube.com/watch?v=PDZJqsodPxQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş