Најуникатниот свадбен танц некогаш изведен

14 септември, 20140
Најуникатниот свадбен танц некогаш изведен

Ова е дефинитивно еден од малкумината младоженци кој напорно работел на својата свадбена кореографија.

Танцувајќи заедно со неговите пријатели на добро познатите хитови на Beyoncé и Backstreet Boys, младоженецот успеа да измами насмевка на сите во салата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş