Никој не сака вакво „изненадување“ на првиот состанок

1 октомври, 20140
Никој не сака вакво „изненадување“ на првиот состанок

Замислете си го следново сценарио – запознавате згодна русокоса која на крајот излегува дека е девојка со околу 100 килограми…

Или можеби сладок дечко со фит тело од кое нема ни трага кога ќе го видите во живо…

Еве како реагираа момците и девојките на кои им се случи ова „изненадување“:

 

https://www.youtube.com/watch?v=iUy3_kBme4M

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş