Нова невкусна шега со голиот задник на Ким Кардашијан

23 ноември, 20140
Нова невкусна шега со голиот задник на Ким Кардашијан

После објавувањето на голите фотографии на Ким Кардашијан во кој имаше парола Ким го руши интернетот, веројатно навистина го сруши.

Новата пародија со Ким и нејзиниот попиларен задник е направена токму за зимската сезона, сега задникот на Ким „шприца“ снег.

Џими Кимел реши да се пошегува со реалити ѕвездата претворајќи ја ни повеќе, ни помалку туку во машина за чистење снег.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş