Новиот шокантен и перверзен филм на Ларс Вон Триер

4 јануари, 20140
????????????

Ова е новиот филм на Ларс Вон Триер. Во филмот се појавуваат многу холивудски ѕвезди кои на најреален и најбрутален начин ќе го претстават светот на Нимфоманката. Филмот е најавен како најголемиот шок за 2014, кој ќе изобилува со експлицитни сцени од секаков вид, досега не видени во комерцијален филм. Само погледнете го трејлерот

httpv://www.youtube.com/watch?v=V5YekQnGSIs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit