Ова не е возможно: Изгледа како да има 40, но нејзината реална возраст ќе ве изненади!

17 декември, 20140
Ова не е возможно: Изгледа како да има 40, но нејзината реална возраст ќе ве изненади!

Таа сака да носи мини здолништа и да излегува со доста помлади мажи. Иако на прв поглед изгледа како да има 40тина години, таа всушност има…
Пензионерката од Велика Британија, Џеј Пеш е вистинска атракција.
Оваа модерна баба има верувале или не, 73 години. Таа води сметка што јаде и редовно вежба. Со помош на неколку пластични операции кои ја чинеле 13 000 евра, успеала да намали неколку децении. Вдовица, мајка на три деца, која вели дека и се додворуваат дупло помлади мажи.

httpv://www.youtube.com/watch?v=n7c2fcgz0qk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş