Ова секој би го посакал за во својот автомобил …

26 септември, 20140
Ова секој би го посакал за во својот автомобил …

Ова е држач за чаши во автомобил. Погледнете го видеото и видите како функционира. Морате да признаете дека е практично!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş