Ова шармантно момче ќе ви се допадне на прв поглед, особено кога ќе запее

9 септември, 20140
Ова шармантно момче ќе ви се допадне на прв поглед, особено кога ќе запее

Се качил на сцена подготвен да покаже што умее. Со својот шарм веднаш изнудил насмевки и аплауз. Им се допаднал на прв поглед на сите присутни, а кога го слушнавме, не воодушеви и нас. Се надеваме дека и вие ќе бидете пријатно изненадени. Погледнете го настапот на ова момче и уживајте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş