Оваа 19 годишна девојка во секој град ќе спие со различен маж

29 октомври, 20140
16

Деветнасетгодишната Кинеска Ју Пенг, позната како „Ју Пенг од Шангај“ е на необично патување по Кина. Таа одлучи во секој град да спие со друг маж. Своите планови и услови ги објави на кинеската социјална мрежа Weibo, пишува „Дејли Мирор“.

Таа напиша дека планира да патува низ Кина, а сместувањето и превозот ќе го плаќа во натура. Во секој град кој ќе го посети ќе спие со друг маж. Но, за момчињата има посебни услови: мораат да бидат со убав изглед, помлади од 30 години, повисоки од 1,75 метри и секако, богати.

Некои поради ваквата објава ја нарекоа проститутка. Таа смета дека тоа е повеќе како – автостопирање.

Таа вели: – Момчињата мораат да ми обезбедат превоз до нивниот град и да ги покријат сите трошоци и секако, додека сум таму мораат да бидат дарежливи кон мене. За возврат, ќе ме добијат мене, целото мое внимание и можност да ги видат во друштво со навистина убава девојка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş