Овој човек го мразел своето тело, но се решил на драстичен чекор…

10 декември, 20140
14

Роберт Гил е успешен фотограф, но бил несреќен човек.

 

Не можел секој ден во огледало да ги гледа своите масни наслаги и се решил на драстичен чекор – комплетна обнова на своето тело.

Еве што направил…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş