По ова видео секогаш ќе го врзувате безбедносниот појас во возилото

9 декември, 20140
По ова видео секогаш ќе го врзувате безбедносниот појас во возилото

Вознемирувачко видео за страотна сообраќајна несреќа е објавено на каналот Youtube.

Да беше врзан со безбедносниот појас во автомобилот, возачот ќе останеше во автомобилот, но вака…

https://www.youtube.com/watch?v=5FpP6a2AP7w

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş