Погледнете како овој татко и неговата мала ќеркичка ја освоија мрежата

14 октомври, 20140
Погледнете како овој татко и неговата мала ќеркичка ја освоија мрежата
 

Видео кое покажува татко и ќерка како заедно ја пеат песната „Let it go” од анимираниот филм „Фрозен”, овие денови е новиот хит на интернет.

httpv://www.youtube.com/watch?v=CRjP6M1oV00

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş