После овие неколку минути животот ќе го гледате со други очи

5 октомври, 20140
После овие неколку минути животот ќе го гледате со други очи

Колку пати во моментите кога ви е најтешко посакувате да бидете некој друг? Токму таквото чувство е опишано во неполни четири минути на овој краток филм.

Малку потресна, но многу поучна приказна која на YouTube ја виделе речиси два милиона луѓе, го опишува несреќното момче кое посакува да биде во нечија друга кожа, но кога ќе се исполни неговата желба резултатот е потресен и нема ве остави рамнодушни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş