Познатите во сосема природно издание без шминка

19 септември, 20140
8

Дамите од шоу бизнисот блескаат на црвениот тепих, благодарение на својата природна убавина и ангажманот на многу луѓе кои се грижат за нивниот изглед. Сепак, тие си дозволуваат да бидат фотографирани и во сосема природно издание без шминка.

Еве неколку примери.

Марион Котијард

Кристина Хендрикс

Џесика Алба

Елизабет Мос

Ума Турман

Кери Вашингтон

Кристен Бел

Кели Роланд

Кирстен Данст

Роуз Брн

Бијонсе

Џина Дејвис

Хилари Даф

Шејлин Вудли

Кејт Мос

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş