Приказна за најневеројатната авионска незгода

3 септември, 20140
Приказна за најневеројатната авионска незгода

This is me е приказна за најневеројатната авионска незгода за која имате слушнато. Интересно кратко филмче за еден човек кој живее под авионската патека на Хитроу аеродромот и за еден необичен феномен за кој веројатно авионските компании не би сакале да знаеме.

This is me е приказна за најневеројатната авионска незгода за која
имате слушнато. Интересно кратко филмче за еден човек кој живее под
авионската патека на Хитроу аеродромот и за еден необичен феномен за
кој веројатно авионските компании не би сакале да знаеме.

httpv://www.youtube.com/watch?v=YrcMDsmc_Dc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş