Присуствуваше на сопствениот погреб, а потоа…

18 ноември, 20140
Присуствуваше на сопствениот погреб, а потоа…

Ова видео е дел од кампања за безбедност во сообраќајот и претставува еден вид скриена камера.

Неколку луѓе беа поканети од нивни пријатели на средба, но никој не очекуваше дека ќе присуствуваат на сопствениот погреб.

Погледнете го ова моќно видео и следниот пат кога ќе седнете зад воланот, размислете со која брзина ќе возите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş