Првите реклами за iPhone 6 и iPhone 6 Plus

16 септември, 20140
Првите реклами за iPhone 6 и iPhone 6 Plus

Неодамна, Apple на конференцијата во Купертино претстави два нови телефони – iPhone 6 и iPhone 6 Plus. Воедно беа промовирани првите реклами за моделите, за што беа ангажирани водителот Џими Фалон и Џастин Тимберлејк.

 

Фалон и Тимберлејк нема да ги видите во рекламите, бидејќи само го позајмуваат гласот.

Во продолжение погледнете ги рекламите.

http://www.youtube.com/watch?v=-ZrfXDeLBTU

http://www.youtube.com/watch?v=SHPACRa6Vq8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş