Реми Гаљард ќе ви ја заледи крвта во вените, но и добро ќе ве насмее!

28 октомври, 20140
Реми Гаљард ќе ја заледи крвта во вашите жили, но сепак и добро ќе ве насмее!
Францускиот шегобиец Реми Галард постави нов видео запис по повод Ноќта на вештерките, кој за три дена успеа да собере повеќе од два милиона прегледи.

Реми овојпат имаше и двајца помагачи, а сите тројца заедно се облекоа во костими од познати хорор филмови.

Познатиот шегобиец им се извини на сите кои буквално ги преплаши до смрт, но воедно потенцираше дека сето тоа е направено во празничен дух. Со овој видео запис Реми Галард уште еднаш докажа дека тој едноставно нема “милост” кон своите жртви. И иако тој нас добро не насмеа, на неговите жртви сигурно сето ова не им изгледало воопшто смешно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş