Се верил синот на Цеца: Ова е новата госпоѓа Ражнатовиќ!

9 јануари, 20140
24

Изгледа дека синот на Цеца Ражнатовиќ, 17 годишниот Вељко Ражнатовиќ ја сретнал љубовта на својот живот, па на својот Фејсбук профил објавил дека се верил со својата девојка Маша Терзиќ, а како доказ поставил и фотографија со прстенот со кој ја запросил.

Иако во врска се само еден месец, Вељко не крие колку е вљубен во својата девојка, и посветил песна, а над сликата напишал: Госпоѓа Ражнатовиќ народе!

Foto: Facebook/DonVellyG

Printskrin: Facebook/DonVellyG

Printskrin: Facebook/DonVellyG

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit