Северина во улога на модна блогерка

30 септември, 20140
2

Речиси секоја нејзина песна се претвора во вистински хит,

но тоа за Северина не е доволно голем предизвик, па во последно време се поактивно се посветува на нејзиното хоби

– одржување на модниот блог.

Хрватската пејачка ужива да се облекува во брендирани алишта од највисоката мода,

но и да си поигрува со нивното комбинирање. Како што ќе можете да забележите и од самите фотографии,

таа во целост го има усовршено позирањето пред камерата, а во галеријата која следува ќе можете да се уверите дека Севе има одлични предиспозиции за фото-модел.

Еве дел од нејзините навпечатливи комбинации кои таа секојдневно ги поставува на социјалните мрежи:

71701_severina-1

71704_severina-7

71705_severina-8

71706_severina-1

71713_severina-1

71708_severina-1

71709_severina-9

71711_severina-1

71712_severina-1

10523739_1015276

10600661_1015276

 

10364171_1015266

10440198_1015279

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş