Шега која ја смрзнува крвта

27 октомври, 20140
Шега која ја смрзнува крвта

Понекогаш скриените камери може да ни го развеселат денот, а друг пат да ни ја смрзнат крвта во вените.

Она што ќе го погледнете во прилог е крваво, страшно и прилично неверојатно.

Масакрот со моторна пила, само што стана реалност, а оние кои се најдоа како жртви на оваа скриена камера, се уште не можат да си дојдат на себе си од шокот.

https://www.youtube.com/watch?v=oFMsqrG9RWg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş