Што правеше познатиот рапер во Косово?

3 јануари, 20140
1-DMX-DMX_Speaks_On_The_Music_Industry_In_Interview

При посетата на Косово од неговата Европска турнеја познатиот рапер Ди Ем Екс фатен на дело како игра Шота. Знаевме дека имаше психички проблеми, проблеми со недозволени супстанци, проблеми со законот, но со играње на народни танци по се изгледа нема. Во Косово толку му се допаднало што одложил неколку дати од неговата турнеја.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Coybf650lIk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit