Што се случува со мажите кога две жени си ги допираат градите?

10 јануари, 20140
10

Ѕвездите од серијата “2 Broke Girls”, Кат Денингс и Бет Бехрс гостувале во шоуто на Конан О’Брајан.

Тие двете во еден момент толку се замуабетиле, па Конан заклучил дека му е досадно и дека е излишен, но во моментот на неговото негодување ( и нивниот жив разговор) се случило нешто што тој не видел – Бет случајно ги допрела градите на Кат. Тоа, секако, било сосема доволно, за да “полуди“. Погледнете како реагирал.

httpv://www.youtube.com/watch?v=PmoHSczX8pU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit