Спа центар на кој никој до сега не останал рамнодушен

20 октомври, 20140
21

Летувалиштето Ша се наоѓа во живописниот шпански град Аликанте и се состои од 5 одвоени и уникатни архитектонски градби, кои се меѓусебно споени со прекрасен мост.

minimalisticko-opustanje-vo-spanija-01

При градењето на овој луксузен објект се користени исклучиво префинети материјали, а при декорацијата користени се само дизајнерски детали.

Во петте згради се наоѓаат 93 најлуксузно опремени апартмани, чија големина варира од 80 до 230 метри квадрати, каскадно пространи базени, простории за луксузни третмани за убавина и многу зони за опуштање.

Атмосферата во овој спа центар е неверојатно спокојна, нуди мир и релаксација во средоземните тропски градини, на кој никој до сега не останал рамнодушен.

Погледнете за какво уживање зборуваме…

minimalisticko-opustanje-vo-spanija-02

minimalisticko-opustanje-vo-spanija-03

minimalisticko-opustanje-vo-spanija-04

minimalisticko-opustanje-vo-spanija-05

minimalisticko-opustanje-vo-spanija-06

minimalisticko-opustanje-vo-spanija-07

minimalisticko-opustanje-vo-spanija-08

minimalisticko-opustanje-vo-spanija-09

minimalisticko-opustanje-vo-spanija-10

minimalisticko-opustanje-vo-spanija-11

minimalisticko-opustanje-vo-spanija-12

minimalisticko-opustanje-vo-spanija-13

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş