Средношколци снимиле како директорот орално задоволува професорка

18 ноември, 20140
15

Ученици од Словенија со мобилен телефон снимиле видео снимка на која се гледа како директорот орално ја задоволува професорката по математика.

Деновиве Словенија ја тресе овој скандал кој се случи во едно средно училиште во Марибор.

Снимката во која се случува орален секс во канцеларијата на директорот е објавена вчера, а веќе ги преплави социјалните мрежи.

НАПОМЕНА: Видеото содржи експлицитни сцени, а може да го погледнете на следниот ЛИНК.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş