Стриптизерка паднала помеѓу ормарите и останала заглавена наопаку:)

3 јануари, 20140
8

Убавата стриптизрка Ејнџел која работи во ноќен клуб во Америка успеала да падне и да се заглави наопаку помеѓу ормарите во соблекувалната.

Очигледно се обидувала нешто да дофати и паднала во процепот од кој сама никогаш не би можела да се извлече.

За среќа настанот се случил за работното време, па момците од обезбедувањето после неколку минути успеале да ја извлечат.

httpv://www.youtube.com/watch?v=KDsVdjxcthU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit