Студент се претстави како професор на првиот академски час

17 септември, 20140
Студент се претстави како професор на првиот академски час

Започна новата студиска година на факултетите, пристигнаа новите бруцоши. Тука започнува и забавата, затоа што никој од нив не ве познава.

https://www.youtube.com/watch?v=ptbL5qyIJL4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş