Таа е совршена: Русинката Анастасија со сигурност ќе биде Мис на светот?

23 ноември, 20140
3

Руската убавица која оваа година се бори за престижната титула Мис на Светот има големи и реални шанси за победа.

Анастасија Костенкова е веќе одбрана како претставничка на Русија на Мис 2014, заради што се чувствува малку нервозно.

Оваа бринета студира на Факултетот за новинарство во Москва, а сака да танцува, слика и фотографира.

 

Заради нејзината беспрекорна линија и нежните црти на лицето, Анастасија многумина веќе ја прогласија за убедлив победник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş