Тајните на искусните мажи во спалната соба

5 септември, 20140
9

Постојат места на женското тело кои неправедно се запоставуваат, затоа обрнете им малку внимание со нежни допири и возбудете ја вашата партнерка…

Искусните мажи ги откриваат пред вас своите тајни во спалната соба и тие велат дека е во ред доколку обрнувате доволно внимание на нејзините гради и „таму долу” …

Но, за вистинско возбудување и полудување, мажите советуваат да ја допирајте токму тука:

Нејзините ножни прсти

Иако можеби на почетокот ќе се чувствува скокотливо, ако доволно се потрудите на вашата партнерка ќе и пружите невидено задоволство. Во текот на предиграта, започнете со нежна масажа на нејзиното стапало, а не се ни сомневајте дека таа ќе се возбуди.

Нејзината коса

Вашата партнерка сигурно посветува многу време на својата коса, па покажете и дека сте свесни за тоа. Следниот пат кога ќе кренете во акција, галете ја нејзината коса и со прстите поминувајте и по темето. На тој начин, ги стимулирате сите нејзини сетила и ѝ помагате целосно да се препушти.

Нејзината мека и нежна кожа

Обрнете внимание на најнежните и најмеките делови од нејзиното тело: внатрешната страна на бутовите, долниот дел на стомакот и внатрешната страна на раката. Но бидете внимателни и нежно галете ја, доколку сте груби и невнимателни тоа ќе ја олади вашата партнерка.

Допрете и ги мислите

Разбудете ја нејзината фантазија. Секако дека не можете буквално тоа да го направите, туку фигуративно стимулирајте со неколку реченици кои целосно ќе ја полудат. Така додека и ја допирате кожата давајте и комплименти како на пример: „Ја обожавам твојата кожа, толку е нежна и свилена…” Комбинацијата на ментални и физички стимулации ќе ја полудат и возбудат вашата партнерка како никогаш досега.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş