Тој е роден глув и после операцијата за прв пат го слуша мајчиниот глас! Неговата реакција ќе ви го стопи срцето!

1 септември, 20140
Тој е роден глув и после операцијата за прв пат го слуша мајчиниот глас! Неговата реакција ќе ви го стопи срцето!

Ова видео ќе ви го растопи срцето. Ова бебе е родено глуво и со помош на импланти му е овозможено за прв пат да го слушне мајчиниот глас. Неговата реакција зборува повеќе од 1000 зборови. Погледнете го овој неверојатен момент помеѓу мајката и бебенцето:

httpv://www.youtube.com/watch?v=HTzTt1VnHRM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş