Украинци фрлиле пратеник во контејнер!

18 септември, 20140
Украинци фрлиле пратеник во контејнер!

Ситуацијата во Украина се вжештува поради престојните избори. Иако Партијата на регионот чиј лидер беше бишиот претседател Виктор Јанукович, соопштила дека нема да учествува, еден нивни пратеник завршил во контејнер.
Десетина граѓани го фатиле за раце и го фрлиле право во ѓубре. Тука го држеле некое време, не давајќи му да излезе.
Иако на местото каде се одиграла оваа чудна сцена биле присутни полициските сили, реагирале дури после некое време.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş