Уште една епизода на разоткривање на спонзорушите…

16 октомври, 20140
Уште една епизода на разоткривање на спонзорушите…
Изгледа дека снимките кои прикажуваат “разоткривање на спонзоруши”, никогаш нема да престанат да бидат популарни на интернет.

Откако неколку пати можевме да видиме како тоа го прави Витали Здороветски, свое видео со наслов “Gold Digger Exposed” објавил и “Dennis Cee TV”.

Во него може да се види Денис како приоѓа на една девојка и се обидува да и се претстави. Таа го одбива со изговор дека има момче, но во тој момент приоѓа “бездомник” кој од Денис бара пари. Откако видела дека Денис од својот џеб извадил многу пари, девојката наеднаш станала заинтересирана.

И покрај тоа што се’ изгледа наместено, Денис ја прашува девојката дали одлучила да му го даде бројот откако ги видела парите, таа одговара со – да! Денис успеал да ја докаже својата поента со туѓата идеја, а видеото за една седмица собрало повеќе од 3 милиони прегледи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş